Spływy Kilkudniowe

Spływy kilkudniowe

Spływy kilkudniowe / 2 dniowe, 3 dniowe, 4 dniowe, 5,6 czy 7 dniowe/ są zawarte w ofercie naszej wypożyczalni. Organizujemy je, opierając się na oczekiwaniach i wymogach określonych przez naszych klientów- łącznie z wyznaczeniem długości trasy i terminu. To klient u nas decyduje o długości spływu, a my dostosowujemy się do jego wymagań. W wielu przypadkach, decyzję o zakończeniu, czyli najczęściej skróceniu spływu, może on podejmować nawet w trakcie jego trwania. Tak bywa często np. przy załamaniu pogody czy innych przypadkach, często trudnych do przewidzenia. Najbardziej elastycznymi w tym zakresie, są spływy z bagażami zabieranymi do kajaków i noclegami planowanymi w namiotach. W przypadku przyjęcia takich rozwiązań przewozu bagaży i noclegów, nie istnieją żadne ograniczenia z powodu dokonanych rezerwacji noclegów czy zamówionej usługi przewozu bagaży, które mogą być przez nas dowiezione tylko do miejsc, do których jest dojazd- i to legalny. Uczestnicy w takich przypadkach nie są, więc niczym skrępowani i mogą w każdej chwili podjąć decyzję o skróceniu lub też wydłużeniu spływu. Dla nas nie ma większej różnicy w tym, czy organizujemy spływ, 2 lub 3 dniowy, 4 lub 5 dniowy, czy dłuższy- np. 7 dniowy. W każdym przypadku wszystko przygotowujemy równie starannie i dokładnie, licząc się przede wszystkim z oczekiwaniami klientów.
Gwarantujemy nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również profesjonalną obsługę i doradztwo.

Aby uzyskać ofertę spływu kajakowego i skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie
+48 601 830 557, wysłać e- maila na adres jacek@kajaki-olsztyn.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego, podać czas, miejsce rozpoczęcia spływu oraz czas i miejsce zakończenia, ilość uczestników i wybrany szlak.
Przedstawimy wstępny plan i kosztorys, a po uzgodnieniach i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów, dokładny plan spływu z kosztorysem.

Przewiń do góry
Call Now Button